fbpx

Zajmuję się kreowaniem wizerunku, wizażem, stylizacją ubioru, personal shoppingiem, analizą kolorystyczną a także szkoleniami z tego zakresu od 13 lat.

W tym czasie zdobywałam doświadczenie, między innymi:

  • dwa lata prowadziłam indywidualne szkolenia na terenie Wielkiej Brytanii
  • współpracowałam przy tworzeniu wizerunku finalistek Wyborów Miss Nastolatek, Miss Supernational , Mister Supernational, Miss Polski oraz gwiazd prowadzących i występujących w telewizji Polsat ( 2009′ , 2010′ , 2017′)
  • dwa lata prowadziłam warsztaty grupowe z zakresu wizażu, stylizacji ubioru, analizy kolorystycznej i brafittingu w DK Kraków
  • zajmowałam się makijażem artystycznym i stylizacją ubioru do wielu sesji zdjęciowych
  • świadczyłam usługi dla klientek/ klientów indywidualnych
  • pracowałam przy wielu pokazach, konkursach, wydarzeniach artystycznych i kulturalnych m.in. Fashion Mania 2017′
  • w zespole ze stylistką fryzur, uzyskałyśmy tytuł wicemistrza Kreator 2017′ w konkurencji Beauty Live

W zakładce ‚Galeria’ możesz zobaczyć moje prace a także podejrzeć jak wygląda moja praca na backstag’u

Moje wykształcenie:

Ukończyłam Szkołę Artystyczną w Krakowie, następnie liczne kursy poszerzające wiedzę kreowania wizerunku, makijażu upiększającego, ślubnego, glamour, fotograficznego, stylizacji ubioru, analizy kolorystycznej, personal shopping’u a także wykorzystania sztuki w terapii osób niepełnosprawnych i dzieci.

Ukończyłam także studia na UP na kierunkach Pedagogiki i Terapii, co nauczyło mnie jak efektywnie przekazywać wiedzę na szkoleniach grupowych i indywidualnych oraz odpowiedniego, przyjaznego podejścia do kursanta.

Tworzenie nowego wizerunku jest moją pasją, jestem w pełni zaangażowana i z entuzjazmem podchodzę do nowych wyzwań. Podczas pracy skupiam się na oczekiwaniach klienta, ustalam i wyjaśniam które z jego propozycji będą trafione a które nie będą dobrym pomysłem.

W zakładce oferta opisuję jak odbywa się poszczególna usługa krok po kroku i jak się do niej przygotować.

Zapraszam serdecznie